Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Blog zaměřený na novinky z oblasti mobilních aplikací a naše reference na tvorbu aplikací pro iOS a Android, které dodáváme pro firmy, obce a eshopy.

Zájem o mobilní aplikace roste, ukázal průzkum

21.8.2019

Zájem o mobilní aplikace roste, ukázal průzkum
Jít s dobou se dnes vyplácí. To vám potvrdí každý lídr velkého byznysu, jenž chce uspět. Pokud se budete novým vymoženostem a technologiím stranit, nemusí se vám to vyplatit. Buďte naopak otevření všemu, co moderní doba přináší, a nebojte se do novinek investovat. Nejeden lídr firmy udělal dobře, když investoval do mobilní aplikace na míru, získal tím odstup od konkurence, předehnal ji. I díky tomu se nyní zájem o mobilní aplikace zvyšuje, ukázal průzkum. 

Celý článek

Nová mobilní aplikace krejčovství ABI TOTRE z Ostravy

14.8.2019

Prestižní Krejčovství ABI TOTRE v centru Ostravy využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o obchodě, aktuality nebo přehled nových trendů

Celý článek

Mobilní Aplikace Klenotnictví DEAL v Centru Ostravy

10.8.2019

Prestižní klenotnictví DEAL v centru Ostravy využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o obchodě, aktuality nebo přehled nového zboží.

Celý článek

Nová Aplikace obce Smart network

1.8.2019

Chcete získat od sebe i svého podnikání víc? Staňte se členem Podnikatelského klubu Smart Network

podnikatelský klub SMART NETWORK využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o dění v klubu, aktuality nebo kalendář pořadaných akcí.

Celý článek

Mobilní aplikace jako mocný marketingový nástroj dnešní doby. Pro koho jsou určeny?

25.7.2019

Mobilní aplikace jako mocný marketingový nástroj dnešní doby. Pro koho jsou určeny?

Každá firma se snaží o to, aby se dostala potencionálním zákazníkům doslova pod kůži. Zatímco někteří podnikatelé investují do internetové reklamy, jiní moc dobře vědí, že tím nejmocnějším marketingovým nástrojem současnosti jsou mobilní aplikace. Žijeme zkrátka v moderní době a mobilní aplikace jsou to, co nás provází každodenním životem. Pokud nahlédnete do mobilu náhodnému kolemjdoucímu nebo známému, zjistíte, že oba mají ve svých telefonech staženou kupu aplikací, kterou využívají dnes a denně. Proč mezi staženými aplikacemi zatím není i ta vaše?

Celý článek

Výhody mobilních aplikací na míru. Neváhejte nad nimi, můžete být o krok napřed

20.7.2019

Výhody mobilních aplikací na míru. Neváhejte nad nimi, můžete být o krok napřed

Každý podnikatel chce být před svou konkurencí o krok napřed. Snaží se proto investovat do různých typů propagace, chce být zkrátka víc vidět. Ten nejlepší krok, co může podnikatel udělat, je investovat do mobilních aplikací na míru, které jsou dnes označovány za nejmocnější marketingový nástroj dnešní doby. Samozřejmě mít vlastní reprezentativní webovou stránku je taky potřebné, ale díky mobilním aplikacím se dostanete před konkurenci. A takovou výhodu vám jen tak někdo nesebere!

Jak již bylo zmíněno, mobilní aplikace jsou nejmocnějším marketingovým nástrojem dnešní doby. Pokud byste nahlédli do telefonu kohokoli na světě, zjistili byste, že má stažených mnoho aplikací, na které nedá dopustit. A mezi aplikacemi může být i ta vaše. 

Jaké jsou výhody mobilních aplikací?

Celý článek