Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Typy mobilních aplikací, které vám pomohou v byznysu

Typy mobilních aplikací, které vám pomohou v byznysu

26.7.2021

Typy mobilních aplikací, které vám pomohou v byznysu

Moderní doba nabízí moderní možnosti a je až dech beroucí, kolik práce lze dnes udělat jen pomocí chytrého telefonu a šikovné mobilní aplikace (kterou lze vytvořit na míru vašemu byznysu) – mnohdy navíc dokonce rychleji a snáze, než by to mu bylo u počítače nebo dokonce osobně. Které typy mobilních aplikací zasílajících notifikace mohou posunout váš byznys nejefektivněji, a které typy by se měly stát nedílnou součástí vaší domovské obrazovky? Poradíme!

E-mail

E-mail je absolutní základ a e-mailová aplikace by měla být nedílnou součástí vaší domovské obrazovky. Díky notifikacím a stoprocentní dostupnosti jste díky mobilní e-mailové aplikaci vždy v obraze a dostupní pro řešení potřebných pracovních záležitostí.

Uložiště dokumentů

Pokud potřebujete v rámci týmu sdílet větší objemy dat, skvělou volbou jsou aplikace pro ukládání dokumentů, díky kterým se vyhnete přehlceným e-mailovým schránkám i složitému přeposílání odkazů z hromadných úschoven.

Kalendář

Aplikace kalendář vám usnadní plánování schůzek díky možnosti si veškeré schůzky a úkoly kdykoliv a kdekoliv zapsat, ale navíc vám pomocí notifikací může schůzky i účinně připomínat. Pokud plánujete aktivity ve více lidech, pak je skvělou volbou kalendář sdílený, kam se propisují úkoly a schůzky více uživatelům najednou.

Grafické programy

Byznys se dnes neobejde bez marketingu, a k němu neodmyslitelně patří i tvorba grafických materiálů. Ať už jde o letáky, grafiky pro sociální sítě, pozvánky nebo vizitky, toto vše si dnes jednoduše vytvoříte i v mobilní aplikaci, která je navíc uživatelsky maximálně přívětivá, takže práci s ní zvládne i začátečník. Podobně to platí s programy na úpravu fotek či videí, které opět posunou vaši vizuální prezentaci na vyšší úroveň.

Poznámky

Proč se vláčet s blokem, když si poznámky můžete efektivně psát do aplikace a mít je pak k dispozici kdykoliv potřebujete, bez nutnosti nosit s sebou jakékoliv dokumenty? Nemluvě pak o možnosti jejich online sdílení či zálohování.

Sociální sítě

K byznysu patří i propagace, která se dnes ve velkém odehrává na sociálních sítích. Ať už používáte kteroukoliv, výhodné je ovládat ji pomocí mobilní aplikace, což je rychlé i jednoduché.

Dále Vás může zajímat článek o tom, jak Mobilní aplikace i pro e-shopy. Ocení firmy i zákazníci

Zpět na stránku blog