Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Novinky a zajímavosti z oblasti mobilních aplikaci, jejich tvorby a reference aplikací, které jsme vytvořili

Mobilní aplikace, které vám pomohou v řízení projektů vaší společnosti

28.11.2021

Mobilní aplikace, které vám pomohou v řízení projektů vaší společnosti

Mobilní aplikace jsou dnes již velice oblíbenými nástroji, které nám usnadňují každodenní život. A to nejenom ten osobní, ale také profesní. Z nich jsou velice oblíbené aplikace, které pomáhají v řízení projektů, což je činnost, kterou se musí zabývat každá společnost, a to každý den. A pokud je začnete využívat, můžete tím značně zjednodušit práci. Zde je několik aplikací, které můžete využívat.

Celý článek

Mobilní aplikace pro vaši firmu: jaký přínos má? 

24.10.2021

Mobilní aplikace pro vaši firmu: jaký přínos má? 

Vlastní mobilní aplikace dokáže posunout vaše podnikání mnohem dál. Jaké jsou nejčastější výhody, které zmiňují vlastníci aplikace? Co klienti nejvíce oceňují? 

Zákazníci ocenili osobní přístup

Majitelka e-shopu se zbožím zmiňuje, že přínos mobilní aplikace vidí zejména v tom, že se do jejího obchodu klienti rádi vracejí. „Mám informace o tom, co již nakoupili, a lépe jim dovedu doporučit relevantní zboží, které by mohli ocenit,“ uvádí. „Navíc klienti pozitivně hodnotí osobní přístup, který jim v rámci mobilní aplikace můžeme nabídnout.“

Celý článek

3 tipy, jak si zákazníky získat na svou stranu: Jděte s dobou

24.9.2021

3 tipy, jak si zákazníky získat na svou stranu: Jděte s dobou

Přejete si získat výhodu oproti konkurenci? Podívejte se na 3 základní tipy, které byste měli v dnešní době dělat.  

Celý článek

Nová mobilní aplikace Lekárna APAVAR

23.9.2021

Nová mobilní aplikace Lakarna APAVAR V aplikaci naleznete informace o firmě, důležité kontakty a mnoho dalších potřebných informací.

Celý článek

Neoriginální koncept jako častá chyba při tvorbě aplikací

12.8.2021

Mobilní aplikace jsou trendem, o tom není pochyb ani sporu. Dne se snaží prakticky každá druhá společnost navrhnout takovou, která by přilákala zákazníky nebo potenciální klienty na jejich pole. A mnohým se to daří. Bohužel se také najdou firmy, které se netěší z takového úspěchu zrovna vytvořené mobilní aplikace. A tak se ptají, kde se stala chyba? Byla aplikace špatnou volbou, nebyla to zrovna trefa do černého? Pravdou je, že za všechno může neoriginální koncept. 

Celý článek

Nová aplikace Město Horní Suchá

6.8.2021

Nová aplikace Město Horní Suchá. V aplikaci naleznete informaci o obci Horní Suchá, která se nachází mezi městy Havířov a Karviná. Patří tedy do okresu Karviná v Moravskoslezském kraji. Žije zde přibližně 4400 obyvatel. Chcete být informováni jako první nebo jen hledáte potřebné kontaktní informace? S aplikací to budete vědět jako první.

Celý článek

Jsme partneři projektu Říjen na Růžovo.

5.8.2021

Jsme partneři projektu Říjen na Růžovo. V aplikaci naleznete informace o firmě, důležité kontakty a mnoho dalších potřebných informací.

Celý článek

Nová aplikace H2 WORLD

26.7.2021

Nová aplikace H2 WORLD. V aplikaci naleznete informace o firmě, důležité kontakty a mnoho dalších potřebných informací.

Celý článek

Typy mobilních aplikací, které vám pomohou v byznysu

26.7.2021

Typy mobilních aplikací, které vám pomohou v byznysu

Moderní doba nabízí moderní možnosti a je až dech beroucí, kolik práce lze dnes udělat jen pomocí chytrého telefonu a šikovné mobilní aplikace (kterou lze vytvořit na míru vašemu byznysu) – mnohdy navíc dokonce rychleji a snáze, než by to mu bylo u počítače nebo dokonce osobně. Které typy mobilních aplikací zasílajících notifikace mohou posunout váš byznys nejefektivněji, a které typy by se měly stát nedílnou součástí vaší domovské obrazovky? Poradíme!

Celý článek

Nová aplikace ELEKTRODY

25.7.2021

Nová aplikace ELEKTRODY. V aplikaci naleznete informace o firmě, důležité kontakty a mnoho dalších potřebných informací.

Celý článek

Nová aplikace AMERICKÉ SVÍČKY EU

25.7.2021

Nová aplikace americke svíčky eu. V aplikaci naleznete informace o firmě, důležité kontakty a mnoho dalších potřebných informací.

Celý článek

Nová aplikace TRY HARD

24.7.2021

Nová aplikace TRY HARD. V aplikaci naleznete informace o firmě, důležité kontakty a mnoho dalších potřebných informací.

Celý článek

Nová aplikace Alfa dog sport

23.7.2021

Nová aplikace Alfa dog sport. V aplikaci naleznete informace o firmě, důležité kontakty a mnoho dalších potřebných informací.

Celý článek

Nová aplikace BEOSTORE

22.7.2021

Nová aplikace BEOSTORE. V aplikaci naleznete informace o firmě, důležité kontakty a mnoho dalších potřebných informací.

Celý článek

Nová mobilní aplikace Uklidátor

30.6.2021

Uklidator je Ostravská uklidová firma. V aplikaci naleznete informace o firmě, důležité kontakty a mnoho dalších potřebných informací.

Celý článek

Nová aplikace ATT investments

30.6.2021

ATT Investments EU jsou profesionálové s více než desetiletými zkušenostmi na finančně komoditních trzích !. 

Celý článek

Mobilní aplikace i pro e-shopy. Ocení firmy i zákazníci

23.6.2021

Mobilní aplikace i pro e-shopy. Ocení firmy i zákazníci

Vlivem panujícího koronaviru došlo ke zrychlení digitalizace. Firmy se snažily dostat se do online prostředí, v němž prodeje jenom rostly. Pozornost se upnula také na mobilní aplikace. Podle posledních statistik právě aplikace zabírají více jak padesát procent veškerého času, který uživatelé stráví na internetu. Proč na ně tedy nevsadit?

Celý článek

Nová aplikace QALT Rakovník

21.6.2021

QALT Rakovník je česká firma zabývající se výrobou spotřební chemie, zejména pracích , avivážních a čistících prostředků. V aplikaci naleznete informace o firmě, důležité kontakty a mnoho dalších potřebných informací.

Celý článek

Internet a mobilní aplikace jako účinný nástroj na komunikaci

21.6.2021

Internet a mobilní aplikace jako účinný nástroj na komunikaci

Patříte k lidem, kteří v minulosti doslova hanili vymoženosti nebo moderní technologie? Dnes k nim pravděpodobně máte zcela jiný postoj. Moderní technologie a vymoženosti v poslední době ukázaly, že jsou lide ku prospěchu, že nejsou nijak škodlivé, že nás neobírají o čas. Některé dokážou informovat, jiné jsou skvělým marketingovým nástrojem. 

Celý článek

APPKEE spouští affilate program

29.5.2021

APPKEE spouští affilate program

Affiliate marketing – dnes běžně používaný marketingový nástroj především internetových firem, který je založen na provázanosti stránek prodejce služeb, respektive produktů se stránkami, které službu či daný produkt doporučují. Jinými slovy mluvíme o systému založeném na propagaci firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří však nepřijdou zkrátka. Dostávají podíl z prodeje. Nyní možnost zapojit se do affiliate programu nabízí i naše společnost Appkee, tvůrce mobilních aplikací na míru. 

Celý článek