Appkee

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Blog

Jaké jsou vlastnosti a funkce mobilních aplikací?

10.7.2019

Jaké jsou vlastnosti a funkce mobilních aplikací?

Představte si, jaký by to byl skvělý pocit, kdyby se uživatelům po vstupu na váš web z mobilního zařízení zobrazila nabídka “možnost stáhnout mobilní aplikaci”. Takový pocit můžete ostatně zažít i vy, vždyť i vy můžeme mít mobilní aplikaci na míru pro váš podnik. Mobilní aplikace jsou přece jen dnes označovány za nejmocnější marketingový nástroj současnosti, byla by chyba, kdyby nebyl tento mocný nástroj v rukou. Možná se však ptáte, jaké vlastnosti a funkce mobilní aplikace na míru vytvořené pro operační systémy Android a iOS mohou mít. Pro odpověď není třeba chodit daleko. 

Celý článek

Nová Aplikace obce Dětmarovice

5.6.2019

Obec Dětmarovice na severu Moravy využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o dění v obci, aktuality nebo třeba úřední desku či místní rozhlas.

Celý článek

Nová aplikace pro sushi restauraci SUSHIKKO v Ostravě

28.5.2019

Sushi Restaurace SUSHIKKO z Ostravy využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o restauraci nebo aktualni nabídkách menu s možností rychlé rezervace.

Celý článek

Chytre funkce mobilnich aplikaci. Znate je vsechny?

27.5.2019

Chytre funkce mobilnich aplikaci. Znate je vsechny?

Celý článek

Nová Aplikace Restaurace BERNIES

25.5.2019

Luxusní Restaurace BERNIES z Ostravy využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o restauraci nebo aktualni nabídkách menu s možností rychlé rezervace.

Celý článek

Nová aplikace Royal Water

16.5.2019

Royal Water aklalická voda využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o vodě nebo aktualni nabídku, s možností rychlé objednávky vody

Celý článek