Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Blog zaměřený na novinky z oblasti mobilních aplikací a naše reference na tvorbu aplikací pro iOS a Android, které dodáváme pro firmy, obce a eshopy.

Nová aplikace MEON EMS CZ

21.4.2021

MEON EMS CZ - Nejmodernější systém EMS na světě! využívájí naší mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o cvičení, důležité kontakty a mnoho dalších potřebných informací.

Celý článek

Mobilní aplikace i pro e-shopy. Ocení firmy i zákazníci

14.4.2021

Mobilní aplikace i pro e-shopy. Ocení firmy i zákazníci

Vlivem panujícího koronaviru došlo ke zrychlení digitalizace. Firmy se snažily dostat se do online prostředí, v němž prodeje jenom rostly. Pozornost se upnula také na mobilní aplikace. Podle posledních statistik právě aplikace zabírají více jak padesát procent veškerého času, který uživatelé stráví na internetu. Proč na ně tedy nevsadit?

Celý článek

Nová aplikace - Ostravská Univerzita

12.4.2021

Ostravská univeruita - pro absolventy využívá naší mobilní aplikaci

Celý článek

Internet a mobilní aplikace jako účinný nástroj na komunikaci

11.4.2021

Internet a mobilní aplikace jako účinný nástroj na komunikaci

Patříte k lidem, kteří v minulosti doslova hanili vymoženosti nebo moderní technologie? Dnes k nim pravděpodobně máte zcela jiný postoj. Moderní technologie a vymoženosti v poslední době ukázaly, že jsou lide ku prospěchu, že nejsou nijak škodlivé, že nás neobírají o čas. Některé dokážou informovat, jiné jsou skvělým marketingovým nástrojem

Celý článek

Nová aplikace BEWIT

18.2.2021

BEWIT využívá naší mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o produktech, důležité kontakty a mnoho dalších potřebných informací.

Celý článek

Nová aplikace Naše Ostrava

10.2.2021

NAŠE OSTRAVA využívá naší mobilní aplikaci. 

Celý článek