Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Mobilní aplikace pomáhají podnikatelům v růstu

Mobilní aplikace pomáhají podnikatelům v růstu

3.2.2022

Mobilní aplikace pomáhají podnikatelům v růstu

Neusnout na vavřínech a stále vymýšlet nové způsoby k tomu, aby podnikání expandovalo, to je základní vlastnost každého dobrého podnikatele. Jak mohou pomoci mobilní aplikace

Pohodlí pro zákazníka na prvním místě 

Mobilní aplikace přinášejí důležitou úsporu času pro každého vašeho zákazníka. Zatímco při používání internetového prohlížeče klient často čeká, než se dokliká k potřebným informacím, u aplikace má vše hned po ruce. Navíc si aplikace pamatuje přihlašovací údaje, proto nemusí znovu klient zadávat své fakturační údaje. Úspora času a pohodlí při nakupování nebo navštěvování vašich služeb tak váš klient pokaždé uvítá. Co aplikace přinese vám i klientům? 

Oboustranně prospěšné

Zatímco při použití klasického prohlížeče musíte informace o svém klientu dlouze lovit ze systému, z aplikace se dozvíte přímo vše potřebné o jeho preferencích, nebo o jeho uskutečněných objednávkách. Cílit tak personifikovanou reklamu a nabízet lidem skutečně přínosné slevy nebo akce na sortiment, který je skutečně zajímá, nikdy nebylo snazší. Najednou máte v ruce možnost, jak skutečně vytvořit dlouhodobý vztah mezi vámi a vaším klientem. 

Poradit? Mnohem rychleji, než kdy dříve

Někdy se stává, že klient potřebuje s produkty nebo službami poradit. I zde dokáže mobilní aplikace vyjít vstříc. Okamžitá možnost komunikace se zákazníkem usnadňuje klientovi rozhodovací proces a šetří jeho čas. Vy jste nabídnutím pomocné ruky opět v pozici někoho, kdo svému klientovi pomohl a vyřešil jeho dilema. Radost je tak opět na obou stranách. Když je klient skutečně spokojený, můžete jej poté snáze požádat o to, aby se o vašich službách zmínil také svým známým a doporučil vás. 

Mobilní aplikace pomáhají podnikatelům v růstu jejich podnikání. Ať již provozujete internetový obchod, nebo nabízíte celou řadu služeb, vždy máte s aplikací možnost navázat s vaším klientem trvající a dlouhodobý vztah. Péče o svou klientelu se vždy vyplácí.

Zpět na stránku blog