Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Mobilní aplikace jako mocný marketingový nástroj dnešní doby. Pro koho jsou určeny?

Mobilní aplikace jako mocný marketingový nástroj dnešní doby. Pro koho jsou určeny?

25.7.2019

Mobilní aplikace jako mocný marketingový nástroj dnešní doby. Pro koho jsou určeny?

Každá firma se snaží o to, aby se dostala potencionálním zákazníkům doslova pod kůži. Zatímco někteří podnikatelé investují do internetové reklamy, jiní moc dobře vědí, že tím nejmocnějším marketingovým nástrojem současnosti jsou mobilní aplikace. Žijeme zkrátka v moderní době a mobilní aplikace jsou to, co nás provází každodenním životem. Pokud nahlédnete do mobilu náhodnému kolemjdoucímu nebo známému, zjistíte, že oba mají ve svých telefonech staženou kupu aplikací, kterou využívají dnes a denně. Proč mezi staženými aplikacemi zatím není i ta vaše?

Mobilní aplikace jsou způsob, jak se dostat o krok před konkurenci. Jak jsme zmínili, jedná se o mocný marketingový nástroj, který ocení nejeden zákazník či klient. Možná si však říkáte, že mobilní aplikace nejsou pro vás, ovšem to není pravda. Mobilní aplikace na míru využijí opravdu všichni. 

Pro koho jsou mobilní aplikace určeny?

Ptáte se, pro koho jsou mobilní aplikace určeny? Jsou určeny doslova pro každého, kdo chce být o krok před konkurencí. Využijí je jak internetové obchody, také muzea, festivaly, restaurace, dokonce i hotely nebo obce a města. Zejména obcím a městům se vyplatí do mobilních aplikací investovat, jelikož díky nim budou občané včas informováni o aktuálním dění v místě, kde žijí. 

Ať už tedy vlastníte hotel nebo se staráte o chod muzea, mobilní aplikace jsou rozhodně záležitost, do které se vyplatí investovat a kterou se vyplatí prosadit si u vedení.

Proč mobilní aplikace?

Mobilní aplikace v sobě ukrývají celou řadu výhod. Nejen, že se dokážou plně přizpůsobit zařízení, do něhož jsou staženy, ale kromě toho také využívají všechny funkce telefonu, dokonce i GPS. Díky aplikacím můžete být v přímém kontaktu se zákazníky, kteří se i na vás budou moct obrátit nejen prostřednictvím tlačítek Koupit/Zavolat/Poslat. 

V aplikacích je dokonce možnost získávat informace od zákazníků prostřednictvím formulářů, také je možné natáčet jakýkoli videomateriál dle libosti.

Zpět na stránku blog