Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Jak být ke svým zákazníkům blíž?

Jak být ke svým zákazníkům blíž?

29.2.2020

Jak být ke svým zákazníkům blíž?

Začali jste podnikat a přemýšlíte nad tím, jak nalákat zákazníky na svůj e-shop nebo do svého kamenného obchodu? Všechno začíná kvalitní webovou stránkou, respektive hezky udělaným e-shopem, kde najdou zákazníci vždycky vše, co zrovna potřebují. Mnozí majitelé e-shopů se domnívají, že pokud založí a zaplatí si hezky provedený e-shop, tím to hasne. Jenže pravdou je, že hezky provedeným e-shopem to teprve začíná. Tím vás zákazníci zaregistrují, ale nedostanete se k nim blíž. Na to existuje zcela jiné řešení. 

Mít dnes jen webovou stránku, respektive e-shop ve vkusném, jednoduchém, leč přehledném a moderním provedení, to dnes opravdu nestačí. Musíte být svým zákazníkům blíž, k tomu vám však jen e-shop nepomůže. Co by však mohlo pomoct je mobilní aplikace, kterou si necháte vytvořit na míru. 

Díky mobilní aplikaci budete ke svým zákazníkům blíž

Mobilní aplikace je v současné době trendem. Jedná se o něco, co se považuje za nejmocnější marketingový nástroj dneška, proč tedy nevzít tento marketingový nástroj do svých rukou? V případě, že se rozhodnete být svým zákazníkům blíž, měli byste investovat do zmiňované mobilní aplikace, která bude vždycky zavčasu informovat vaše klienty o tom, co se u vás děje, jaké akce jsou zrovna k dispozici nebo co je zrovna ve slevě. 

Jelikož mobilní aplikace plně využívají všechny funkce telefonu, mohou přinést nemalé ovoce. Zároveň se plně přizpůsobují zařízení, do něhož jsou staženy, což je taky jedno obrovské plus. 

Stáhni si mě

Jen si to představte - rozkliknete si svou webovou stránku a automaticky vám naskočí možnost “stáhnout si mobilní aplikaci”. Rázem se stává webová stránka daleko atraktivnější, než jakou byla před tím, než možnost “stáhnout si appku” byla k dispozici a k mání. Pamatujte, aplikace najde využití v jakémkoli podniku, dejte jí proto šanci.

Zpět na stránku blog