Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Nová Aplikace obce Smart network

Nová Aplikace obce Smart network

1.8.2019

Podnikatelský klub SMART NETWORK využívá mobilní aplikace. V aplikaci naleznete informace o dění v klubu, aktuality nebo kalendář pořadaných akcí.
Mobilní aplikace ke stažení na storech již nyní na Google Play a App Store

Google Play: http://bit.ly/2LvN1p8

App Store:  https://apple.co/33bQuj8

Chcete získat od sebe i svého podnikání víc? Staňte se členem Podnikatelského klubu Smart Network

Uvažujete o členství v Podnikatelském klubu Smart Network, ale nejste si jisti, jestli je pro vás? Váháte nad koupí členství a chcete vědět, jestli se vám to, co do klubu investujete vrátí? Co je to členství a proč vůbec něco takového v klubu funguje? To je jen zlomek otázek, co si pokládá začínající anebo již ostřílený podnikatel, když stojí na prahu jedné z business akcí Smart Network, aby ji vyzkoušel na vlastní kůži. Můžete mít tisíce zkušeností s podnikatelskými kluby rozličného charakteru, ale už po první akci zjistíte, že Smart Network je prostě jiný.

 

Proč to tak je? Proč si stojíme za tím, co hrdě tvrdíme? Je to prosté. Nenabízíme prázdné sliby, nenabízíme ani exkluzivitu v oboru. Věříme ve vzájemné obohacování se, a hlavně vyznáváme individualitu každého jedince. Dobře víme, že neexistuje pouze on fyzicky, ale za ním ještě velké množství dalších kontaktů a lidí, ke kterým nám může usnadnit a umožnit přístup.

 

Co tedy Smart Network svým členům nabízí? Málo toho rozhodně není a výhody jsou nesporné.
 

Jste vidět 365 dní v roce. Ve dne i v noci. Smart Network na svém webu v sekci členové prezentuje vás a vaše podnikání. Kdokoliv z členů po celé České republice vás tak může kdykoliv oslovit a nabídnout vám zajímavou spolupráci anebo zprostředkovat užitečný kontakt.
 

Stejných 365 dní máte přístup do tajné skupiny na Facebooku, kde najdete členy z celé České republiky a kde to prostě žije. Poptáváte mechanika pro vaši firmu anebo snad plyšového ručně šitého medvídka pro tu malou copatou cácorku, co se vám každý večer věší kolem krku a žumrá o novou hračku? Žádný problém. Napíšete a brzy máte obojí.
 

Máte tak nabitý program, že některé dny si prostě na business akci neurvete čas, ani kdybyste se rozkrájeli a naklonovali k tomu? Nevadí. Za jednu firmu mohou chodit až dva zástupci. To je nesporná výhoda. V čem? Každý působíte jinak, prezentuje službu jinak a tím logicky zaujmete i trochu jiné publikum. Když si to sečtete, získáte větší zájem.
 

Členství otevírá přístup do akcí pouze pro členy. A škála je skutečně široká od společenských přes sportovní až k zajímavým volnočasovým aktivitám. Přemýšlíte, jestli je tohle pro vás a co byste tam dělali? Odpověď je jednoduchá – navazovali vztahy a utužovali ty stávající. Vždyť ty nejlepší spolupráce jsou založeny na výborném vztahu. Tak proč to nepodpořit a u toho si ještě neužít spoustu zábavy? Chcete s sebou vzít i svého partnera, ačkoliv není člen? Žádný problém. Na spoustu akcí je možné vzít svou drahou polovičku s sebou. A ještě si to oba užijete.
 

Benefity pro členy od členů. Slevy a služby napříč celou Českou republikou ze všech možných oblastí a odvětví. To zní lákavě, co říkáte? Kdybyste si dali tu práci a posčítali všechny benefity od našich členů, pak zjistíte, že to násobně převýší cenu samotného členství. To už stojí za uvážení.
 

Členům věříme, máme je ověřené, a tak je doporučujeme dále. S důvěrou to vše funguje prostě jednoznačně lépe. Do Smart Network se nedostanete jen koupí členství. Musíte souznít s hodnotami klubu a projít výběrem, ať již přes jednatelku a majitelku klubu Gabrielu Mrkvicovou anebo přes některého z manažerů měst.
 

Členové fungují jako komunita, která se podporuje napříč městy po celé České republice. Pokud poptáváme nějakou službu, kterou poskytuje jiný člen, vždy primárně využíváme služeb dostupných v klubu. Lidé, kteří ji nabízejí, jsou ověření a snáze s nimi přes Smart Network navážete kontakt a vztah.
 

Aby se vám členství maximálně vyplatilo, choďte na business akce alespoň 1x měsíčně. Z networkingového úhlu pohledu ale optimálně 2x měsíčně, protože rychleji vybudujete vztah a otevírají se vám další dveře a nové oblasti.

A když jedete na dovolenou a dvakrát měsíčně nestíháte? Tak prostě přijdete jednou a pak třeba další měsíc třikrát. Anebo za sebe pošlete kolegu či kolegyni z firmy. Možností je dost a vaše členství tím nijak neutrpí.

 

Líbí se vám, co Smart Network nabízí a chcete se podívat na některou z našich business akcí? Pak se podívejte do kalendáře akcí na webu a vyberte si tu, která se vám bude nejvíc líbit.

Od business akce už je ke členství jen kousek. Ochutnejte Smart Network a budete chtít jednoduše víc.

 

Zpět na stránku blog