Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Zájem o mobilní aplikace roste, ukázal průzkum

Zájem o mobilní aplikace roste, ukázal průzkum

21.8.2019

Zájem o mobilní aplikace roste, ukázal průzkum

Jít s dobou se dnes vyplácí. To vám potvrdí každý lídr velkého byznysu, jenž chce uspět. Pokud se budete novým vymoženostem a technologiím stranit, nemusí se vám to vyplatit. Buďte naopak otevření všemu, co moderní doba přináší, a nebojte se do novinek investovat. Nejeden lídr firmy udělal dobře, když investoval do mobilní aplikace na míru, získal tím odstup od konkurence, předehnal ji. I díky tomu se nyní zájem o mobilní aplikace zvyšuje, ukázal průzkum. 

Není to tak dávno, co o mobilní aplikace nebyl takový zájem jako nyní. Lidé si mysleli, že mobilní aplikace na míru jsou naprosto zbytečné a že je nepotřebují. Jenže několik odvážlivců do mobilních aplikací investovali a nyní se chlubí skvělými výsledky. 

O mobilních aplikacích se ne nadarmo tvrdí, že se jedná o nejmocnější marketingový nástroj dnešní doby. 

Jen webová stránka nestačí

V minulosti se lidé zaměřovali na to, aby jejich webová stránka vypadala opravdu skvěle. Jenže ať už se v minulosti snažili, jak chtěli, dnes to nestojí jenom na bedrech webové stránky. Dnes je zapotřebí investovat i do mobilních aplikací, jen webová stránka už nestačí. 

Podle nedávno provedeného průzkumu si to však řada lídrů firem uvědomuje, a tak bez rozmyslu investují do mobilních aplikací, které nejsou ani zdaleka tak drahé, jak se domnívali. A to, že jdou s dobou, se jim podle jejich slov vyplácí. 

Pro koho jsou mobilní aplikace určeny?

Nabízí se však otázka, pro koho jsou mobilní aplikace určeny. Může je využít každý nebo nejsou vhodné pro každého? Mobilní aplikace jsou skvělou investicí pro každou firmu ve službách, také najdou své využití v restauracích, v hotelech nebo třeba v muzeích či v nemocnicích. Je to možnost, jak rychle informovat klienty nebo zákazníky o aktuálním menu, o aktuálních slevách, otevírací době či změnách v otevírací době a podobně. 

Zpět na stránku blog