Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Chytre funkce mobilnich aplikaci. Znate je vsechny?

Chytre funkce mobilnich aplikaci. Znate je vsechny?

27.5.2019

Když byste nahlédli do mobilních telefonů náhodného kolemjdoucího, objevili byste na ploše telefonu mnoho zajímavých mobilních aplikací, z nichž řadu ani nejspíše neznáte.Když byste nahlédli do mobilních telefonů náhodného kolemjdoucího, objevili byste na ploše telefonu mnoho zajímavých mobilních aplikací, z nichž řadu ani nejspíše neznáte. Toho se však nemusíte nijak leknout, důležité je, abyste si uvědomili, že chcete i vy mít mobilní aplikaci, která by se nacházela mezi tak často používanými aplikacemi náhodných kolemjdoucích. Mobilní aplikace jsou totiž nejmocnější nástroje dnešní doby a vytvořit si ji může opravdu každý. Budete dalším v pořadí, kdo bude mít vlastní mobilní aplikaci?

Jak již bylo zmíněno, mobilní aplikace jsou nejmocnější nástroje moderní doby. Kdo nemá mobilní aplikaci, je o krok pozadu za svou konkurencí. I když si mnozí lídři firem myslí, že mobilní aplikace jsou drahou záležitostí, dnes to tak už není. Dnes jsou mobilní aplikace poměrně levnou záležitostí, která v sobě skrývá mnoho, mnoho zajímavých funkcí. Znáte je všechny?

Chytré funkce mobilních aplikací
Mít webovou stránku, to je dnes samozřejmost a zároveň nutnost. Mít mobilní aplikaci, to je trend, který se považuje za nejmocnější nástroj moderní doby. Skrývá v sobě celou řadu chytrých funkcí, jako jsou například push zprávy (tedy krátké oznamovací zprávy), app kupony (tedy možnost zasílat zákazníkům kupony a slevy) nebo hlásič závad, díky kterému se budou minimalizovat nečekané problémy s používáním aplikace.

Mobilní aplikace využívají navigaci z mobilního telefonu, také používají RSS a odkazy, samozřejmě v sobě ukrývají i tlačítka koupit/zavolat/poslat.

Nechte si vytvořit vlastní mobilní aplikaci na míru
Vlastní mobilní aplikaci na míru by měla mít nejen města a obce, ale také muzea, hudební festivaly nebo třeba restaurace. Mobilní aplikaci vytvoří například odborníci z APPKEE.CZ, kteří se zaměřují na tvorbu mobilních aplikací a vývoj mobilních aplikací pro iOS a Android.

Jak dále zaujmout?

Pokud máte už dobře optimalizovanou stránku, hotovou aplikaci, tak můžete zkusit zaujmout formou prezentačních digitálních panelů, které patří mezi moderní reklamní a informační panely 21. století.

Zpět na stránku blog