Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Výhody mobilních aplikací na míru. Neváhejte nad nimi, můžete být o krok napřed

Výhody mobilních aplikací na míru. Neváhejte nad nimi, můžete být o krok napřed

20.7.2019

Výhody mobilních aplikací na míru. Neváhejte nad nimi, můžete být o krok napřed

Každý podnikatel chce být před svou konkurencí o krok napřed. Snaží se proto investovat do různých typů propagace, chce být zkrátka víc vidět. Ten nejlepší krok, co může podnikatel udělat, je investovat do mobilních aplikací na míru, které jsou dnes označovány za nejmocnější marketingový nástroj dnešní doby. Samozřejmě mít vlastní reprezentativní webovou stránku je taky potřebné, ale díky mobilním aplikacím se dostanete před konkurenci. A takovou výhodu vám jen tak někdo nesebere!

Jak již bylo zmíněno, mobilní aplikace jsou nejmocnějším marketingovým nástrojem dnešní doby. Pokud byste nahlédli do telefonu kohokoli na světě, zjistili byste, že má stažených mnoho aplikací, na které nedá dopustit. A mezi aplikacemi může být i ta vaše. 

Jaké jsou výhody mobilních aplikací?

Zasílání push zpráv
Využití všech funkcí telefonu
Přizpůsobení se danému přístroji
Hlavní výhodou mobilních aplikací pro Android i iOS je jednoznačně to, že využívají všechny funkce jakéhokoli telefonu. Navíc se rychle přizpůsobí danému přístroji. Výhodou mobilních aplikací je kromě toho také zasílání takzvaných push zpráv. 

Mobilní aplikace jako možnost být o krok napřed

Mobilní aplikace jsou jednoznačně možností, jak se dostat o krok před konkurenci. Využít je mohou jak restaurace, tak různé internetové obchody, festivaly, dokonce i muzea nebo města či obce, které tímto způsobem budou hravě kontaktovat a informovat své občany včas. 

Není to drahá záležitost

Mnozí lidé váhají nad mobilními aplikacemi proto, že se domnívají, že je to drahá záležitost, ale ono to tak není. Dnes je to samozřejmost, která vás nebude moc stát, ale přinese vám skvělé výsledky. 

No usuďte sami - nebude to skvělý pocit, když po vstupu uživatele na váš web z mobilního zařízení bude nabídnuta kolonka “možnost stažení aplikace”? Kontaktujte nás na info@appkee.cz ohledně vývoje mobilní aplikace a probereme, jaké jsou možnosti.

Zpět na stránku blog