Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Mobilní aplikace jako hnojivo pro váš e-shop

Mobilní aplikace jako hnojivo pro váš e-shop

19.3.2020

Mobilní aplikace jako hnojivo pro váš e-shop

Na internetu se můžete dočíst o mnoha přirovnáních, setkáte se s celou řadou nejrůznějších označení a slovních spojení. Dokonce se pojí jisté přirovnání i s e-shopy. V mnoha článcích se dočtete o tom, že e-shopy jsou jako květiny - čím více a lépe se o ně staráte, tím jsou krásnější a rychleji rostou, kvetou. Pokud budete věnovat svým internetovým obchodům jen zlomek péče, kterou si zaslouží, nikdy nevyrostou tak rychle a do takových výšin a krás, do jakých by vyrůst mohly. 

Když založíte vlastní e-shop, je to jako kdybyste zasadili květinu do záhonu. Pokud budete internetový obchod aktualizovat a přidávat další a další produkty, květinu budete zalévat. Jenže to všechno lze zařadit jen do základní péče o květinu, díky které nebude květina rychle kvést a růst. Aby květina (aktuálně v podobě vašeho e-shopu) rostla a byla krásnější než ostatní květiny v zahradě, musíte ji také hnojit. A tím hnojivem je v tomto případě mobilní aplikace. 

Máte vlastní mobilní aplikaci?

Pokud se chcete dostat před konkurenci, pokud chcete mít něco, co zatím většina e-shopů nemá, měli byste do mobilní aplikace investovat. Jedná se o trend ve světě marketingu, je to nejmocnější marketingový nástroj a v tomto případě také hnojivo pro váš internetový obchod, díky kterému se e-shop rozroste rychleji a díky kterému se internetový obchod rychleji dostane do podvědomí lidí. 

Jenom si to představte - po rozkliknutí vašeho webu se automaticky nabídne možnost stáhnout si mobilní aplikaci. Najednou bude e-shop atraktivnější a zajímavější. 

Mobilní appky v každém telefonu

Při váhání, jestli máte nebo nemáte investovat do mobilní appky, je třeba si uvědomit, že mobilní aplikace se dnes nachází v naprosto každém telefonu. Dnes jsou mobilní aplikace opravdu velmi stahované, využívají se dnes a denně. I vaše mobilní appka může být takto využívána. 

Zpět na stránku blog