Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

APPKEE spouští affilate program

APPKEE spouští affilate program

29.5.2021

APPKEE spouští affilate program

Affiliate marketing – dnes běžně používaný marketingový nástroj především internetových firem, který je založen na provázanosti stránek prodejce služeb, respektive produktů se stránkami, které službu či daný produkt doporučují. Jinými slovy mluvíme o systému založeném na propagaci firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří však nepřijdou zkrátka. Dostávají podíl z prodeje. Nyní možnost zapojit se do affiliate programu nabízí i naše společnost Appkee, tvůrce mobilních aplikací na míru. 

Provize 20 % z ceny za každou uskutečněnou registraci

Mobilní aplikace jsou dnes něco velice využívaného. Je to synonymum pohodlnosti a rychlosti, což jsou přesně ty věci, které zákazník vyhledává. Stát se součástí zmiňovaného affiliate programu se tak jeví jako trefa do černého. A to potvrzují i důvody, proč se affiliate partnerem společnosti Appkee stát. 

Předně veškeré partnery čeká okamžitá provize, která se rovná 20 % z ceny, kterou klient zaplatí, a to za každou uskutečněnou registraci skrze affiliate odkaz. Provize se navíc budou získávat po dobu jednoho roku od klientovy registrace čili se bude jednat po dvanáct měsíců o pasivní příjem, s nímž s radostí přispějí do rodinné nebo firemní kasy. 

Firma Appkee si navíc připravila i řadu motivačních odměn, které se získávají v rámci soutěží či jako bonusy v rámci spolupráce. Prvním zmiňovaným bonusem je částka 2 500 korun pro online agentury a správce webů s klienty. 

Partnery čeká i řada připravených materiálů

Nemusíte se obávat, že by pro vás vstup do programu byl časově náročný. Veškeré reklamní odkazy, reklamní bannery, také slevové kupony nebo vzorové PR texty získáte po začlenění. Tyto materiály jsou stejně jako vzorové e-mailové zprávy nebo slevové kupony již připraveny. 

Nad čím tedy váhat? Mobilní aplikace jsou dnes nejen zajímavou, ale především žádanou službou, díky které se firmy dostávají do povědomí lidí. Vytěžte z toho něco i vy a zapojte se do nového affiliate programu.

Zpět na stránku blog