Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Mobilní aplikace pro vaši firmu: jaký přínos má? 

Mobilní aplikace pro vaši firmu: jaký přínos má? 

24.10.2021

Mobilní aplikace pro vaši firmu: jaký přínos má? 

Vlastní mobilní aplikace dokáže posunout vaše podnikání mnohem dál. Jaké jsou nejčastější výhody, které zmiňují vlastníci aplikace? Co klienti nejvíce oceňují? 

Zákazníci ocenili osobní přístup

Majitelka e-shopu se zbožím zmiňuje, že přínos mobilní aplikace vidí zejména v tom, že se do jejího obchodu klienti rádi vracejí. „Mám informace o tom, co již nakoupili, a lépe jim dovedu doporučit relevantní zboží, které by mohli ocenit,“ uvádí. „Navíc klienti pozitivně hodnotí osobní přístup, který jim v rámci mobilní aplikace můžeme nabídnout.“

Konkurence nám nestíhá

„Věnujeme se marketingovým strategiím, které využívají inovativní přístupy, proto jsme se rozhodli pro mobilní aplikace,“ uvádí CEO rodinné firmy s přírodní kosmetikou. „Nabídnout klientům vlastní mobilní aplikaci byl dobrý nápad, jelikož jim můžeme podávat relevantní informace. Nejvíce si naši zákazníci cení toho, že je nespamujeme, a že jim nabízíme úsporu času při hledání produktů,“ uzavírá. Konkurence zatím tento trend nevyužila, což představuje významnou výhodu pro firmu. 

Zvýšili jsme tržní hodnotu firmy

„Pomocí mobilní aplikace se nám prokazatelně podařilo zvýšit tržní hodnotu firmy. Využili jsme aktuálního trendu a byli jsme mezi prvními, kdo zájemcům o krmiva a potřeby pro domácí mazlíčky nabídnul využití mobilní aplikace. Lidé to ocenili, protože s její pomocí mohou sbírat věrnostní body a proměnit je ve slevové kupony. Klienti se k nám rádi vracejí,“ uvádí zástupce e-shopu s potřebami pro domácí zvířata. 

Díky mobilní aplikaci výrazně snížíte čas, který lidé potřebují pro vyhledání produktu nebo služby. Této úspory času si klienti velmi váží. Navíc je díky aplikaci pro vás snazší zjistit, s jakým zákazníkem právě komunikujete, a nabídnout mu relevantní informace. Jedná se o usnadnění vzájemné komunikace, která přináší užitek vám i klientům.

Zpět na stránku blog