Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Kdy se pustit do tvorby mobilní aplikace? Právě nyní

Kdy se pustit do tvorby mobilní aplikace? Právě nyní

23.11.2020

Kdy se pustit do tvorby mobilní aplikace? Právě nyní

Nad mobilní aplikací aktuálně uvažuje celá řada lidí. Důvodem toho je koronavirová krize, která v České republice v blízkých měsících ještě teprve pořádně propukne. Mnohé firmy se snaží látat díry způsobené několika měsíci neaktivity, jiné však vědí, že díry se mohou látat později - nyní je důležité udržet se nad vodou a získat klienty, kteří by pomohli aktuální nelehkou situaci zvládnout. Zatímco některé firmy tedy vkládají peníze tam, kam nemají, jiné se snaží hledat způsob, jak zvýšit prodeje, a tím i zisky společností. Nabízí se možnost vytvořit si mobilní aplikaci na míru. Jak již bylo zmíněno, aktuálně nad tím uvažuje celá řada lidí. Je však dobře, že nad nimi jenom uvažují? Není dobré se raději rovnou pustit do tvorby aplikace, aby už mohla přinášet vysněné zisky?

Nejlepší čas na mobilní aplikace je právě teď

Kdy jindy, než teď? To je rčení, které se vztahuje krásně i na tento případ. Kdy jindy investovat do mobilní aplikace, která může pomoct firmě získat klienty, než právě nyní? 

Mobilní aplikace se staly nedílnou součástí našich životů. Podle průzkumů mají lidé průměrně ve svých mobilních telefonech staženy kolem třiceti mobilních aplikací, které nemažou, ani když je dlouhodobě nepoužívají. Využít této závislosti v době koronavirové krize je to nejlepší, co mohou firmy udělat. Stačí jenom investovat do mobilní aplikace, která nemusí být ani příliš složitá. Stačí, když se zákazníkům připomene ve chvíli, kdy budou naťuknutí k nakupování. 

Hlavně, ať jsou užitečné a rychlé

Zákazníci, klienti či obecně uživatelé preferují především užitečné mobilní aplikace, které jsou zároveň rychlé. Nepřehledné či příliš moderní mobilní aplikace, ve kterých se člověk na první pohled nevyzná, jsou k ničemu a ihned se odinstalují. Vsaďte proto raději na jednoduchost, která dá člověku všechno, co potřebuje. 

Mnozí lídři se snaží, aby se odlišili od své konkurence, ale často vymýšlí až překombinované mobilní aplikace, které rozhodně neposlouží jako nástroj k získání nových zákazníků, bohužel. 

Zpět na stránku blog