Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Možnosti, jak si vytvořit vlastní mobilní appku

Možnosti, jak si vytvořit vlastní mobilní appku

21.10.2019

Možnosti, jak si vytvořit vlastní mobilní appku

Mobilní aplikace se dnes považují za nejmocnější marketingový nástroj. I přesto nemá vytvořenou mobilní aplikaci na míru každý. Pakliže se pro mobilní aplikaci rozhodnete, může vás dostat s vaším podnikem nebo firmou před konkurenci. Otázkou však je, jak vytvořit mobilní aplikaci?

Samozřejmě se můžete svěřit do rukou odborníkům, kteří vytvoří aplikaci na míru podle vašich požadavků a přání. Ale jsou tu také jiné možnosti, jak si mobilní aplikaci vytvořit. 

Nakódujte si ji

Jednou z možností, jak vytvořit mobilní aplikaci našeho e-shopu nebo restaurace, je, že si aplikaci nakódujeme sami. Pokud jste v životě nic nekódovali, bude to pro vás stejné, jako když se učíte zbrusu nový jazyk. Je třeba mít velkou spoustu trpělivosti, nepůjde vám to totiž hned jako po másle. I kódování se musí přijít na chuť. Jistou nevýhodou této možnosti je, že věnujete kódování a učení se kódovat spoustu času, profesionálové by zvládli appku vytvořit daleko rychleji. 

Vyzkoušejte nástroje pro tvorbu mobilních aplikací

Věděli jste, že existují různé nástroje určené pro tvorbu mobilních aplikací? Zatímco některé jsou určené jen pro tvorbu mobilních aplikací pro operační systém Android, jiné jsou určeny pro tvorbu aplikací pro operační systémy Android i iOS. Mezi nejoblíbenější nástroje patří aplikace App Builder, v němž si sami vytvoříte appku, aniž byste museli umět kódovat či aniž byste museli mít jakékoli programátorské zkušenosti nebo znalosti. 

Bohužel u většiny nástrojů pro tvorbu aplikací platí, že aplikace má horší kvalitu a také jsou omezené možnosti při tvorbě mobilních aplikací. Většinou si musíte vybrat z šablon, které jsou k dispozici.

Aplikaci si pronajměte

Jestli nepatříte k fanouškům mobilních aplikací, můžete si aplikaci pronajmout třeba na měsíc nebo na dva. Stačí zaplatit měsíční poplatek. Aplikace bude vytvořena na míru, a to většinou velice rychle. Bude vytvořená profesionálně, bude zároveň vytvořena za účelem měsíčního “pronájmu”.

Zpět na stránku blog