Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Novinky a zajímavosti z oblasti mobilních aplikaci, jejich tvorby a reference aplikací, které jsme vytvořili

NOVINKA - APP manager plně responzivní

9.9.2019

NOVINKA - APP manager plně responzivní

Vaší mobilní aplikaci máte plně pod svou kontrolou díky responzivnímu administrativnímu prostředí - APP manager

Celý článek

Jen webová stránka nestačí. Mobilní aplikace může firmu dostat před konkurenci

26.8.2019

Jen webová stránka nestačí. Mobilní aplikace může firmu dostat před konkurenci

Rozjeli jste podnik a přemýšlíte nad tím, do čeho zprvu investovat? Investovat samozřejmě musíte do reklamy, aby se o vás zákazníci vůbec dozvěděli. Pravděpodobně jste pro ně zatím jen firmou z mnoha, která na trhu působí a která nabízí určité produkty či služby. Je třeba se od konkurence trochu odlišit, respektive ji předehnat. Kromě reklamy proto investujte do webové stránky, která bude po SEO stránce dokonalá, tudíž bude dobře dohledatelná. A po vzhledové stránce taky musí vypadat k světu.

Celý článek

Nová aplikace pro 20 min fitnes BODY EXPRESS

23.8.2019

20 min fitnes BODY EXPRESS využívá naší mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o fitnes centru,důležité kontakty, nebo možnost sledovat své rezervace.

Celý článek

Zájem o mobilní aplikace roste, ukázal průzkum

21.8.2019

Zájem o mobilní aplikace roste, ukázal průzkum
Jít s dobou se dnes vyplácí. To vám potvrdí každý lídr velkého byznysu, jenž chce uspět. Pokud se budete novým vymoženostem a technologiím stranit, nemusí se vám to vyplatit. Buďte naopak otevření všemu, co moderní doba přináší, a nebojte se do novinek investovat. Nejeden lídr firmy udělal dobře, když investoval do mobilní aplikace na míru, získal tím odstup od konkurence, předehnal ji. I díky tomu se nyní zájem o mobilní aplikace zvyšuje, ukázal průzkum. 

Celý článek

Nová mobilní aplikace krejčovství ABI TOTRE z Ostravy

14.8.2019

Prestižní Krejčovství ABI TOTRE v centru Ostravy využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o obchodě, aktuality nebo přehled nových trendů

Celý článek

Mobilní Aplikace Klenotnictví DEAL v Centru Ostravy

10.8.2019

Prestižní klenotnictví DEAL v centru Ostravy využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o obchodě, aktuality nebo přehled nového zboží.

Celý článek

Nová Aplikace obce Smart network

1.8.2019

Chcete získat od sebe i svého podnikání víc? Staňte se členem Podnikatelského klubu Smart Network

podnikatelský klub SMART NETWORK využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o dění v klubu, aktuality nebo kalendář pořadaných akcí.

Celý článek

Mobilní aplikace jako mocný marketingový nástroj dnešní doby. Pro koho jsou určeny?

25.7.2019

Mobilní aplikace jako mocný marketingový nástroj dnešní doby. Pro koho jsou určeny?

Každá firma se snaží o to, aby se dostala potencionálním zákazníkům doslova pod kůži. Zatímco někteří podnikatelé investují do internetové reklamy, jiní moc dobře vědí, že tím nejmocnějším marketingovým nástrojem současnosti jsou mobilní aplikace. Žijeme zkrátka v moderní době a mobilní aplikace jsou to, co nás provází každodenním životem. Pokud nahlédnete do mobilu náhodnému kolemjdoucímu nebo známému, zjistíte, že oba mají ve svých telefonech staženou kupu aplikací, kterou využívají dnes a denně. Proč mezi staženými aplikacemi zatím není i ta vaše?

Celý článek

Výhody mobilních aplikací na míru. Neváhejte nad nimi, můžete být o krok napřed

20.7.2019

Výhody mobilních aplikací na míru. Neváhejte nad nimi, můžete být o krok napřed

Každý podnikatel chce být před svou konkurencí o krok napřed. Snaží se proto investovat do různých typů propagace, chce být zkrátka víc vidět. Ten nejlepší krok, co může podnikatel udělat, je investovat do mobilních aplikací na míru, které jsou dnes označovány za nejmocnější marketingový nástroj dnešní doby. Samozřejmě mít vlastní reprezentativní webovou stránku je taky potřebné, ale díky mobilním aplikacím se dostanete před konkurenci. A takovou výhodu vám jen tak někdo nesebere!

Jak již bylo zmíněno, mobilní aplikace jsou nejmocnějším marketingovým nástrojem dnešní doby. Pokud byste nahlédli do telefonu kohokoli na světě, zjistili byste, že má stažených mnoho aplikací, na které nedá dopustit. A mezi aplikacemi může být i ta vaše. 

Jaké jsou výhody mobilních aplikací?

Celý článek

Jaké jsou vlastnosti a funkce mobilních aplikací?

10.7.2019

Jaké jsou vlastnosti a funkce mobilních aplikací?

Představte si, jaký by to byl skvělý pocit, kdyby se uživatelům po vstupu na váš web z mobilního zařízení zobrazila nabídka “možnost stáhnout mobilní aplikaci”. Takový pocit můžete ostatně zažít i vy, vždyť i vy můžeme mít mobilní aplikaci na míru pro váš podnik. Mobilní aplikace jsou přece jen dnes označovány za nejmocnější marketingový nástroj současnosti, byla by chyba, kdyby nebyl tento mocný nástroj v rukou. Možná se však ptáte, jaké vlastnosti a funkce mobilní aplikace na míru vytvořené pro operační systémy Android a iOS mohou mít. Pro odpověď není třeba chodit daleko. 

Celý článek

Nová Aplikace obce Dětmarovice

5.6.2019

Obec Dětmarovice na severu Moravy využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o dění v obci, aktuality nebo třeba úřední desku či místní rozhlas.

Celý článek

Nová aplikace pro sushi restauraci SUSHIKKO v Ostravě

28.5.2019

Sushi Restaurace SUSHIKKO z Ostravy využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o restauraci nebo aktualni nabídkách menu s možností rychlé rezervace.

Celý článek

Chytre funkce mobilnich aplikaci. Znate je vsechny?

27.5.2019

Chytre funkce mobilnich aplikaci. Znate je vsechny?

Celý článek

Nová Aplikace Restaurace BERNIES

25.5.2019

Luxusní Restaurace BERNIES z Ostravy využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o restauraci nebo aktualni nabídkách menu s možností rychlé rezervace.

Celý článek

Nová aplikace Royal Water

16.5.2019

Royal Water aklalická voda využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o vodě nebo aktualni nabídku, s možností rychlé objednávky vody

Celý článek

Nová aplikace Víno Lípa

15.5.2019

Vinařství Víno Lípa z Jižní Moravy ( Mikulov ) využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o vinařství nebo aktualni nabídku vín, s možností rychlé obědnávky vína.

Celý článek

Nová Aplikace Vinařství Nešpor&Rajský

12.4.2019

Vinařství Něšpor & Rajský z Jižní Moravy využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o vinařství nebo aktualni nabídku vín, s možností rychlé obědnávky vína.
Mobilní aplikace ke stažení na storech již nyní na Google Play a v App Store již brzy.

Celý článek

APP Manager

8.4.2019

Právě jsme spustily APP Manager. Pohodlné ovládání vaší mobilní aplikace z Vašeho mobilního zařízení díky APP manager.
Užitečné funkce APP manager:
- Rychlý přehled počtu stažení Vaší mobilní apikace
- Intuitivní a rychlé posílání PUSH zpráv z vašeho mobilu

Celý článek