Logo APPKEE

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Blog zaměřený na novinky z oblasti mobilních aplikací a naše reference na tvorbu aplikací pro iOS a Android, které dodáváme pro firmy, obce a eshopy.

Mobilní aplikace jako mocný marketingový nástroj dnešní doby. Pro koho jsou určeny?

25.7.2019

Mobilní aplikace jako mocný marketingový nástroj dnešní doby. Pro koho jsou určeny?

Každá firma se snaží o to, aby se dostala potencionálním zákazníkům doslova pod kůži. Zatímco někteří podnikatelé investují do internetové reklamy, jiní moc dobře vědí, že tím nejmocnějším marketingovým nástrojem současnosti jsou mobilní aplikace. Žijeme zkrátka v moderní době a mobilní aplikace jsou to, co nás provází každodenním životem. Pokud nahlédnete do mobilu náhodnému kolemjdoucímu nebo známému, zjistíte, že oba mají ve svých telefonech staženou kupu aplikací, kterou využívají dnes a denně. Proč mezi staženými aplikacemi zatím není i ta vaše?

Celý článek

Výhody mobilních aplikací na míru. Neváhejte nad nimi, můžete být o krok napřed

20.7.2019

Výhody mobilních aplikací na míru. Neváhejte nad nimi, můžete být o krok napřed

Každý podnikatel chce být před svou konkurencí o krok napřed. Snaží se proto investovat do různých typů propagace, chce být zkrátka víc vidět. Ten nejlepší krok, co může podnikatel udělat, je investovat do mobilních aplikací na míru, které jsou dnes označovány za nejmocnější marketingový nástroj dnešní doby. Samozřejmě mít vlastní reprezentativní webovou stránku je taky potřebné, ale díky mobilním aplikacím se dostanete před konkurenci. A takovou výhodu vám jen tak někdo nesebere!

Jak již bylo zmíněno, mobilní aplikace jsou nejmocnějším marketingovým nástrojem dnešní doby. Pokud byste nahlédli do telefonu kohokoli na světě, zjistili byste, že má stažených mnoho aplikací, na které nedá dopustit. A mezi aplikacemi může být i ta vaše. 

Jaké jsou výhody mobilních aplikací?

Celý článek

Jaké jsou vlastnosti a funkce mobilních aplikací?

10.7.2019

Jaké jsou vlastnosti a funkce mobilních aplikací?

Představte si, jaký by to byl skvělý pocit, kdyby se uživatelům po vstupu na váš web z mobilního zařízení zobrazila nabídka “možnost stáhnout mobilní aplikaci”. Takový pocit můžete ostatně zažít i vy, vždyť i vy můžeme mít mobilní aplikaci na míru pro váš podnik. Mobilní aplikace jsou přece jen dnes označovány za nejmocnější marketingový nástroj současnosti, byla by chyba, kdyby nebyl tento mocný nástroj v rukou. Možná se však ptáte, jaké vlastnosti a funkce mobilní aplikace na míru vytvořené pro operační systémy Android a iOS mohou mít. Pro odpověď není třeba chodit daleko. 

Celý článek

Nová Aplikace obce Dětmarovice

5.6.2019

Obec Dětmarovice na severu Moravy využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o dění v obci, aktuality nebo třeba úřední desku či místní rozhlas.

Celý článek

Nová aplikace pro sushi restauraci SUSHIKKO v Ostravě

28.5.2019

Sushi Restaurace SUSHIKKO z Ostravy využívá mobilní aplikaci. V aplikaci naleznete informace o restauraci nebo aktualni nabídkách menu s možností rychlé rezervace.

Celý článek

Chytre funkce mobilnich aplikaci. Znate je vsechny?

27.5.2019

Chytre funkce mobilnich aplikaci. Znate je vsechny?

Celý článek